Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Зоряний олімп

Date: 30 травня 2023 о 18:00, Refreshed 30 травня 2023 о 18:09

Зоряний олімп

Зоряний олімп: свято Інтелекту, Таланту, Спорту, Креативу та Оптимізму.

Зоряний олімп – вибухове, неповторне та яскраве свято, обгорнуте у підсумок навчального року, який приніс плоди пізнання, розуму та терпіння. Феєрична зустріч присвячена вшануванню обдарованої та талановитої молоді нашого ліцею, учасників найрізноманітніших обласних та всеукраїнських змагань, конкурсів, турнірів, олімпіад та фестивалів. Зоряний олімп запалила чудова та поважна гостя свята – заступник начальника управління освіти ТЕТЯНА КІСІЛЮК, яка особисто нагородила переможців та педагогів ІІІ етапу олімпіад та конкурсів: Василину СТАХМІЧ (ІІ місце у обласній олімпіаді з хімії, учитель – Людмила БІГУН) та Діану ДЗЮБУ (ІІІ місце у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, учитель – Олена АЛЄКСЄЄВА). Прекрасна КЕРІВНИЦЯ зауважила про започатковані управлінням освіти грошові винагороди переможцям олімпіад і конкурсів, а також їхнім педагогам. Пані ТЕТЯНА подякувала усім за сумлінну, наполегливу та творчу працю та побажала нових та високих звершень. Юні ведучі Вероніка КОСТЮК і Ілля МАКОВЕЙ та співведуча ЗДВР ТЕТЯНА ПОСВАЛЮК активували першу рубрику свята «Зоряний олімп. Зразкове навчання». Для нагородження тих, хто своєю працею і розумом ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показавши глибокі та міцні знання з усіх предметів запрошено директора закладу ЛЮДМИЛУ БІГУН. ДИРЕКТОРКА особисто вручила відмінникам похвальні листи. Найуспішніших здобувачів освіти, які своєю наполегливою працею звеличують наш ліцей і місто, переможців предметних олімпіад та конкурсів випала честь нагороджувати ЗДНВР ЛІЛІЇ КРУГЛЯК. Викладачі фізичного виховання Олена ГРОЗА та Марина ЯКИМОВА вітали тих, хто має особистий рекорд та почав свій шлях до підкорення вершин спортивного Олімпу. Талановиту молодь нашого ліцею нагороджувала креативна директорка ЛЮДМИЛА БІГУН. Безмежно дякуємо чудовим артистам, які своєю невичерпною творчістю подарували присутнім океан позитивних емоцій: хореографічному гурту «ЕДЕЛЬВЕЙС» (керівник – Оксана ФІГЛЯРСЬКА), піаністці Ніці ПРИЙМАКОВІЙ, гімнастці Марії СМІРНОВІЙ, танцюристам Оксані ДУБЕНЧАК та Максиму ЛЕВЧЕНКО! А також фотографу Андрію КАМІНСЬКОМУ за унікальну фіксацію неповторних моментів свята на довгі роки! Бажаємо усім яскраво світити на горизонті життєвих зоряних обріїв!!!

Comments:
Only authorized users can leave comments.