Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Правила поведінки здобувачів освіти

Date: 17 жовтня 2022 о 11:05, Refreshed 24 березня 2023 о 15:24

Загальні правила поведінки здобувачів освіти

1. Старанно і наполегливо навчатись.

2. Поважати цінності свого закладу.

3. Відповідально ставитись до всіх доручених справ.

4. Старанно виконувати домашнє завдання.

5. Акуратно вести зошити, учнівський щоденник.

6. Бути ввічливими у спілкуванні, проявляти повагу до старших, піклуватися про молодших.

7. Висловлювати свої погляди, не зачіпаючи гідності і почуттів інших людей. Звертатись один до одного шанобливо.

8. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людьми є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

9. Зміцнювати своє здоров’я, дбати про фізичний розвиток.

10. Берегти шкільне майно і речі, що належать іншим здобувачам освіти. Дбати про чистоту та порядок на території закладу.

11. До закінчення уроків йти з закладу додому  можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

12. Кожний пропущений урок підтверджувати відповідним документом (в разі хвороби - довідка від лікаря про допуск до освітнього процесу, в разі сімейних обставин – записка від батьків або осіб, що їх замінюють).

13.Дотримуватися правил безпеки життєдіяльності як під час освітнього процесу так і після  його закінчення. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т.ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

Вимоги до зовнішнього вигляду, одягу,

поведінки під час уроку.

1. Всі здобувачі освіти дотримуються шкільного дрес-коду (Ділового стилю і синього кольору).

2. Одяг здобувачів освіти має бути чистим і охайним.

3. Для уроків фізичної культури, трудового навчання обов’язкова спеціальна форма. Спортивний одяг, призначений для уроків фізкультури, на інших уроках недоречний.

4. Верхній одяг зберігається в гардеробі, або в особистих шафках.

5. На урочисті загальношкільні заходи  приходити у святковій формі.

6. На вечори, концерти здобувачі освіти вибирають одяг по рекомендації батьків та на свій розсуд.

8. Здобувачі освіти  приходять до школи за 10-15 хвилин до початку занять, займають своє робоче місце, готують все необхідне приладдя до уроку.

9. Здобувачі освіти входять до класу із дзвоником.  Учень на уроці виконує вимоги вчителя.

10. Коли вчитель входить в клас, учні встають, вітаючи вчителя, або будь-якого дорослого, який увійшов до класу під час занять.

11. Під час уроку поводитись так, щоб чути вчителя та своїх товаришів.

12. Вживати їжу, напої під час перерв.

13. Користуватися мобільним телефоном під час уроків задля навчання.

14. В коректній формі обстоювати свій погляд, переконання при обговоренні різних спірних і неоднозначних питань, які стосуються теми уроку.

15. Нести відповідальність за збереження  майна, дотримуватись санітарно-гігієнічних норм, утримувати в належному вигляді  своє робоче місце.

Правила поведінки під час перерви.

1. Під час перерви  прибрати своє робоче місце й підготуватися до наступного уроку.

2. Безпечно пересуватись коридорами, сходами, розважатись на майданчиках закладу.

3. У шкільну їдальню приходити без верхнього одягу, прибирати посуд зі столу після вживання їжі.

4. Час перерви - особистий час кожного учня. Він може його проводити по своєму розумінню, але не  заважати іншим.

5. Під час перерв не залишати територію закладу задля збереження життя та здоров’я.

6. На перервах школярі можуть звернутися за допомогою до свого класного керівника, чергового вчителя, якщо є потреба.

Comments:
Only authorized users can leave comments.