Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Історія закладу

Date: 3 жовтня 2022 о 20:00, Refreshed 4 жовтня 2022 о 10:47

Жмеринський ліцей №6 розпочав своє існування як початкова школа №33 станції Жмеринка. Приміщення школи знаходилось у двох кілометрах від станції, по вул. Тартацькій №49. Це була школа з російською мовою навчання.

Необхідність відкриття школи в південн-західній частині міста була продиктована виникненням робітничого селища вагоноремонтного заводу.

Початкова школа №33 існувала з 1951 по 1957 рр.

Першою завідуючою школи була Касянчук Ганна Арсентіївна. У перший рік функціонування школи в ній працювало всього 5 учителів.

1952р. завідуючою було призначено Зоріну О.Й.

У 1957 році, через 6 років після заснування, початкова школа №33 була реорганізована у семирічну і переведена у нове приміщення (нині це робітничий гуртжиток підприємства "Експрес"). На посаду директора семирічної школи була призначена вчителька російської мови та літератури Баранова Н.Л.

На початок 1957-1958 навчального року новоорганізована семирічна школа №33 нарахувала 11 класів загальною кількість 400 учнів. Чисельність педколективу складала 17 осіб.

1 вересня 1976 року було урочисте відкриття нового приміщення сучасної загальгоосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Діяльність педагогічного колективу школи відома далеко за межами міста Жмеринки. У свій час на базі школи успішно проводилися всесоюзні експерименти по навчанню дітей - шестирічок (учителька Могильна В.Г.); навчання дітей із затримкою у розумово-психічному розвитку (клас вирівнювання, учителька Лященко-Лебединська Л.В.); вивчення курсу і "Етика і психологія сімейного життя " (учителька Адаєва О.І.). Матеріали з досвіду роботи педколективу з військово-патріотичного виховання експонувалися на Виставці досягнень у м.Києві.

У 2000-2003 роках у школі проводився експеримент по вивченню нововведеного курсу основи безпеки життєдіяльності дітей (учителі Гуменюк З.Г., Найдьонова Н.І., Довгань П.Й.).

Comments:
Only authorized users can leave comments.